Seinakell Zeier Exclusive

Läbi müüdud

139,00

Zeier Exclusive on ehtsast tammeplangust ja epoksiidvaigust valmistatud seinakell. Ta on üks meie “lipulaevadest”. Pikad metallist seierid liiguvad sujuvalt ja hääletult. Sobib sulle, kui soovid kõige erilisemat. Seinakella läbimõõt on 34cm, valmistatud käsitööna. Tegemist on unikaalse ainueksemplariga.

Zeier Exclusive seinakell ei ole päris tavaline seinakell, mis on mõeldud pelgalt aja näitamiseks. Ta loob ruumi hubasust ja mõnusama olemise, mõjudes oma loodusliku päritoluga väärikalt. Samas on ta pilkupüüdev sisustuselement, mis paitab silma.

Iga Zeier on isikupärane nagu oled sa ise. Sa tunned selle ära, kui ta on sinu jaoks õige.

Tasuta kohaletoimetamine pakiautomaati 2-5 tööpäevaga.

Hetkel läbi müüdud

Telli teade e-mailile kui toode on jälle saadaval

Tootekood: ZRS-23001-15-2 Kategooriad: ,

Kirjeldus

 • Tegemist on käsitsi valmistatud ainueksemplariga
 • Kellal on “Shinfuku” hääletu käiguga kellamehhanism ja metallist seierid, ehk sa ei kuule kella tiksumist
 • Töötab AA patareil, mis on juba paigaldatud, et sa ei peaks selle pärast muret tundma
 • Paras suurus: läbimõõt 34cm, numbrilaua paksus 2,2cm
 • Materjalid ja viimistlus: naturaalne tammeplank ja epoksiidvaik, puit on töödeldud tervise- ja keskkonnasõbraliku “Rubio Monocoat” puiduvõliga
 • Seinakella pinnal esineb epoksiidvaigu efektidest tulenevaid augukesi
 • Pakend: keskkonnasõbralik ja taaskasutatav, 100% plastikuvaba
 • Valmistusviis: käsitöö
 • Valmistatud Eestis
 • Tootja: Maag stuudio
 • Bränd: Zeier

Lisainfo

Kaal 2,0 kg
Pakendi mõõtmed 38 × 38 × 11 cm
Pakend sisaldab

Seinakell, AA patarei, kasutusjuhend

Värvitoon

Keskmine

Tagastamine

Kuna e-poes ei saa tooteid katsuda ja päriselt vaadata, siis võib juhtuda et tellitud toode ei vasta täielikult sinu ootustele. Sellest pole midagi hullu. Oleme pikendanud toote tagastamise võimaluse 8 nädalani, et sa saaksid rahulikult otsustada. Kui sa soovid tellitud toote meile tagastada, siis kirjuta palun oma soovist kiri@maagstuudio.ee.

Tagastamise postikulud kanname meie ja teeme tellimuse eest tagasimakse. Üks palve meil on selleks puhuks: palun tagasta toode originaalpakendis, et see jõuaks meile tagasi tervelt ja heas seisukorras.

Garantii

Panustame kvaliteetsete toodete loomisele. Ometi võib tulla ette olukordi kui mõni toote juures kasutatud komponent lõpetab toimimise. Kui selline olukord peaks tekkima, siis anna meile sellest teada ja leiame kindlasti lahenduse.

Toodete konstruktsioonidele ja tehnilistele komponentidele anname 2 aastase garantii, mille jooksul oleme valmis need tasuta asendama. Eeldusel et toodet on sihipäraselt kasutatud. Hiljem tekkinud viperuste puhul võib samuti meie poole pöörduda, proovime aidata ja leida lahenduse.