Korduma kippuvad küsimused

Tooted

Kui sa soovid eristuda. Sa ei lepi tavalisega ehk väärtustad unikaalset ja kvaliteetset toodet. Pead lugu naturaalsetest materjalidest ja eelistad pigem Eestimaal valmistatud asju. Sulle sobib meie toodete ja disain, ning sa leiad et nende abil saad tekitada  meeldivama atmosfääri enda koju või kontorisse.

Kõik tooted valmistame Eestis kas ainueksemplaridena või mõnekaupa. Meie käest ostad kaubad otse tootjalt.

Kõik tooted on loodud unikaalseteks ja kestma kaua. Valmistame tooteid käsitööna, ühekaupa või siis väikese partiina, pöörates tähelepanu igale pisidetailile. Kasutame võimalikult naturaalseid  materjale ja koostisosi. Testime nende sobivust ja vastupidavust tegelikes kasutusoludes. Lisaväärtusena on igas valmistatud esemes talletunud meistri pühendumus ja positiivne energia, mis eeldatavalt avaldab mõju ka toote kasutajale.

Pakume oma tooteid ainult maagstuudio.ee e-poes. Et sa saaksid rahulikult tellitud tootega tutvuda ja tema sobivuses veenduda, oleme pikendanud toote tagastamisvõimaluse 8 nädalale.

Kui toote juurde on märgitud ainueksemplar, siis jah, Muul juhul võivad toodetel esineda väiksemad variatsioonid. Arvestades naturaalse puidu eripära, kus iga detail on unikaalne.

Ikka on, kui sa leiad kingituse saajale sobiliku asja.

Ostu vormistamine

Sinu tellimuse täitmiseks küsime minimaalselt isikuandmeid mis on vajalikud, et saaksime koostada nõuetekohase arve ja tellitud kauba sulle kohale toimetada.

Toodete juurde märgitud hinnad on lõplikud ja käibemaksu ei lisandu. Toodete hinnad ei sisalda käibemaksu, kuna maagstuudio.ee e-poodi haldav Moderon OÜ ei ole käibemaksukohustuslane.

Saada palun meile esimesel võimalusel e-kiri: kiri@maagstuudio.ee ja leiame üheskoos sulle sobivaima lahenduse.

Püsikliendi konto

Ostu saab sooritada ka ilma kliendiks registreerimata. Aga kui hakkad püsikliendiks, on toodete hinnad sulle soodsamad  ja korduva ostu sooritamine mugavam.

Püsikliendina on toodete hinnad sulle vähemalt 5% soodsamad. Lisaks pakume aeg-ajalt täiendavaid boonuseid.

Võime saata uudiskirju või muud infot, mis võib sulle kasulik olla, vaid juhul kui oled püsikliendiks registreerides selleks meile nõusoleku andnud. Me saadame uudiskirju siiski üsna harva ja sa võid iga kell nende saamisest loobuda.

Maksmine ja makseviisid

Pakume võimalust tasuda tellimuse eest pangalingiga (Montonio makselahenduse vahendusel). Pangalingiga tasudes vajuta peale makse sooritamist kindlasti pangas “Tagasi kaupmehe juurde” nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi. Samuti on võimalik tasuda Paypal maksega või pangaülekandega.

Kui oleme tellimuse kätte saanud, saadame sulle e-kirja tellimuse kokkuvõttega. Peale tellimuse täitmist saadame sinu e-postile arve. Paberarvet me ei väljasta, sest loodushoid on meile oluline.

Kauba kohaletoimetamine

Kuna valmistame tooted  ise, siis on kõik tooted kohapeal ja valmis kliendile kohaletoimetamiseks. Erandjuhtudel on toote juures ka sellekohane märge.

Kauba kohaletoimetamisel on meie koostööpartneriteks Omniva ja DPD. Sõltuvalt tootest ja sinu valitud tarneviisist jõuab saadetis sinuni kulleriga või pakiautomaati.

Paneme tellitud tooted teele üldjuhul 2 tööpäeva jooksul, kuid vahel võib see võtta pisut kauem. Tellitud kaup jõuab sinuni kulleriga või pakiautomaati 2-5 päeva jooksul. Erandjuhtudel võib olla toote kättesaamise aeg pikem. Sellisel juhul teavitame sind võimalikust viivitusest kohe kui see on ilmne. Teeme kõik endast oleneva et kohaletoimetamine toimuks võimalikult kiiresti.

Meil on väga kahju kui nii on juhtunud. Saada palun e-mail: kiri@maagstuudio.ee ja lisa kindlasti ka foto kahjustatud pakendist ja tootest. Kindlasti suudame ka selle olukorra lahendada.

Kauba tagastamine

Peale kättesaamist on sul võimalus tagastada tellitud toodet 56 päeva (8 nädala) jooksul.

Kauba tagastamiseks toimi palun järgmiselt:

  • Teavita meid oma soovist e-posti teel ja saada see: kiri@maagstuudio.ee.
  • Paki toode originaalpakendisse või kasuta vähemalt sama turvalist pakkeviisi, et transpordil säiliks kauba väärtus.
  • Toimeta pakitud toode pakiautomaati või kutsu kuller järele.
  • Kui tagastatav toode on jõudnud meile tagasi, kontrollime esmalt et tootel puuduvad kahjustused.
  • Juhul kui toode on korras, teeme viivitamatult tagasimakse kogu ostusummas (sh transpordikulud, kui need olid sinu kanda).
Kontakt

Sa ei saanud vastust oma küsimusele?