Seinakellad

zeier-logo-sinine

Iga Zeier seinakell on kordumatu nagu oled sina ise. Ta võib olla veidi isekas, kuid kahtlemata omanäoline. Ta ei pruugi kõigile meeldida, aga see on täiesti okei. Samas ei jäta ta kedagi ükskõikseks. Zeier seisab enda eest või õigemini käib mööda omaenda rada. Vaata ise järele.

E-poe avalehele


Filters
ValmisMiks valida Zeier seinakell?

Zeier puidust seinakellad ei ole päris tavalised seinakellad mis on mõeldud pelgalt aja näitamiseks ja vaba seina täiteks. Zeier lisab ruumi hubasust ja tekitab mõnusama olemise, mõjudes oma loodusliku päritoluga rahustavalt. Samas on ta pilkupüüdev sisustuselement, mis jääb silma. Zeier seinakellad võivad kaunistada igat ruumi.

Zeier seinakelladel on originaalne ja omanäoline kujundus ning loomulikult asjakohane teostus. Nad on pühendunult käsitsi valmistatud, kasutades väärt materjale ja omandatud kogemusi. Loodud ainulaadseks ja kestma pikkadeks aastateks. Tegemist ei ole nutividinaga, mille vorm ja sisu tuleb mõne aja pärast välja vahetada. Kui oled kusagilt kuulnud, et seinakell on vanamoodne sisustuselement, siis tegelikult see nii ei ole.

Mis iseloomustab Zeier seinakella?

  • Originaalne - Zeier seinakell on erakordne ja omanäoline, nagu oled Sina ise.
  • Väärtuslik - Täie pühendumusega käsitsi valmistatud ja loodud kestma aastateks.
  • Ehe - Valitud ja tehtud ehtsast looduslikust algmaterjalist, et mitte risustada liigselt meie elukeskkonda. Täiesti sobilik iga elu- või tööruumi ehteks.
  • Materjalivalik - Väärispuit või puit mis on kombineeritud epoksiidvaigu kordumatute mustritega, viimistletud naturaalse vahaga või parima puiduõliga.
  • Stiilne - Seinakellal on ainuomane teostus ja stiil. Ta toob esile naturaalse puidu loodusliku ilu.
  • Vaikne - Tiksub hääletult ehk sa ei kuule tema kulgemist.

Loe lähemalt Zeier seinakellade kohta