Kuidas maailm tegelikult toimib

kuidas-maailm-tegelikult-toimib

Annan endale aru et see võib tunduda maagiline või siis lausa “uhuu” teema aga panen siiski oma mõttelõnga siia kirja.


Ma mingil viisil tunnetan et kogu maailm ja sealjuures inimesed eksisteerivad eelkõige energeetilisel tasandil. See tunnetus ei avaldu kindlasti meile teatud viie meele kaudu, vaid sootuks teistsugusel moel.

Taolisest arusaamisest lähtudes tundub füüsiline maailm ja inimkonna tehnoloogilised saavutused nagu jäämäe veepealse osaga manipuleerimine. Siit mõttelõnga edasi arendades jõuame tõdemuseni miks meie maailm on liikunud just sinna kus ta parasjagu on. Iseäranis “huvitavaks” on kujunenud globaalses mastaabis viimased aastad. 

Seega, tundub ka ebamõistlik aina parandada süsteemi, kui me ei pruugi isegi teada kuidas see on üles ehitatud või toimib. Ning selles valguses võivad näida kogu inimkonna ideoloogilised arengud ja innovaatilised saavutused üsna küsitava väärtusega.

Enamik inimesi suure tõenäosusega ei vaeva oma pead nende küsimustega. Kust me tuleme? Kes me oleme? Mis maailmas me elame? Ja nii edasi… Kuigi, see oleks eneseharimise mõttes päris arendav ja vaheldusrikas uurimine. Kuid kes soovib, see uurib ja õpib edasi, et saada avaramat pilti sellest teemast.

Seega, tundub ka ebamõistlik aina parandada süsteemi, kui me ei pruugi isegi teada kuidas see on üles ehitatud või toimib.